Specjalista ds.sprzedaży (k/m)

  • BayWa r.e.
  • ul. Krakowska 390, 32-080, Zabierzów, Poland
  • Work experience
  • Fulltime
scheme image

O NAS

W Polsce BayWa r.e. obecna jest w segmencie dużych przemysłowych projektów fotowoltaicznych oraz jako dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego - modułów PV, falowników, systemu montażowego oraz magazynów energii. To dystrybutor wiodących marek i sprawdzony partner przy realizacji zarówno małych inwestycji, jak i projektów wielkoskalowych.

To stabilna firma, którą wyróżnia wyjątkowo szeroki i sprawdzony asortyment. Firma znana w Europie jest z wysokiej jakości oferowanych produktów i rzetelnej obsługi. To także bardzo stabilne miejsce pracy.

Twoja rola:
Jako Specjalista ds. sprzedaży w sektorze energii odnawialnej będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu, odpowiedzialnym za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz wspieranie naszych inicjatyw związanych z energią odnawialną.

Twoja praca będzie miała istotny wpływ na rozwój naszej firmy w obszarze energii odnawialnej.

OBOWIĄZKI

  • handlowe i techniczne wsparcie firm instalacyjnych w branży elektroinstalacyjnej
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych
  • utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami
  • analiza potrzeb klientów i proponowanie rozwiązań opartych na naszych produktach z zakresu energii odnawialnej
  • opracowywanie spersonalizowanych ofert handlowych oraz negocjowanie warunków kontraktów
  • realizacja i koordynowanie procesu zamówień w systemie ERP (wprowadzanie nowych, kontrola statusu i planowanie wysyłek)
  • realizacja planu sprzedażowego spółki
  • raportowanie wyników sprzedażowych i regularna sprawozdawczość przełożonemu
  • doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy na temat produktów z portfolio
  • utrzymywanie kontaktu i bliska współpraca z lokalnym zespołem logistycznym i zakupowym

OCZEKUJEMY

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych oraz budowania zaufania u klientów
  • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielne zarządzanie czasem i zadaniami
  • umiejętności koordynacji procesów związanych z realizacją zamówień
  • znajomości języka angielskiego (minimum B1)
  • biegłości w obsłudze komputera (Microsoft 365, CRM / ERP)
  • otwartości na technologie odnawialnych źródeł energii
Mile widziane:
  • komunikatywna znajomość języka węgierskiego
  • doświadczenie w sprzedaży - preferowana branża energii odnawialnej
  • znajomość rynku energii odnawialnej, trendów i technologii

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną
  • samodzielne stanowisko i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w międzynarodowej firmie
  • możliwość aktywnego uczestniczenia w promowaniu energii odnawialnej i wpływania na zmiany w branży
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w szkoleniach
  • pracę w profesjonalnym i przyjaznym środowisku, gdzie innowacyjność i kreatywność są doceniane
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • parking dla pracowników
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do szkoleń, pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie do karty Multisport, system poleceń pracowniczych, świadczenie urlopowe oraz dodatkowe 2 dni urlopu po okresie próbnym
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

JESTEŚ DLA NAS WAŻNY

W BayWa r.e. jesteśmy w pełni zaangażowani we wspieranie równości i integracji oraz  szanujemy różnorodność wszystkich naszych pracowników, zarówno  obecnych, jak i tych, którzy dopiero do nas dołączą!

Przyjmujemy aplikacje od wszystkich, niezależnie od płci, tożsamości płciowej, pochodzenia narodowego, społecznego, kulturowego czy etnicznego, wyznania, płci, orientacji seksualnej, wieku,  niepełnosprawności fizycznej lub intelektualnej , ciąży, statusu kombatanta lub jakiegokolwiek innego statusu chronionego przez odpowiednie prawo. Wszystkie decyzje o zatrudnieniu opierają się na potrzebach biznesowych, wymaganiach zawodowych i kwalifikacjach. Dążymy do tego, aby być pracodawcą oferującym równe szanse dla wszystkich, zapewniając inkluzywne środowisko wolne od dyskryminacji lub nękania.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub udogodnień podczas procesu rekrutacji, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Jeśli jesteś zmotywowany/a, chcesz być częścią naszej misji i rozwijać przyszłość energetyki odnawialnej razem z nami, dołącz do naszego zespołu już dziś.
Czekamy na Twoją aplikację!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty pracy, skontaktuj się z nami.

#BWreSOLARDISTRIBUTIONPL
  • Jolanta Jachymczyk
  • Senior HR and Payroll Specialist
  • +48 12 39782 05